parallax background
 

Detaylar önemlidir; çünkü bütünün niteliğini belirler.

 

Eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğim müşterilerimin; yönetim, strateji, pazarlama ve inovasyon alanlarında mümkün olan en iyi sonuçları elde etmesi için bütünsel çözümler sunuyorum.

Verdiğim hizmetlerle, müşterilerimin etkili pazar konumlandırmasına, yüksek karlılığa ve sürdürülebilir inovasyona ulaşmasına odaklanıyorum.

Siz de işletmenizin verimliliği ve karlılığını artırmak istiyorsanız, mesaj bırakın. 

Michel Foucault, Eleştiri Nedir? Kendilik Kültürü adlı seminerinde: “İnsan kendi kendini yaratır.” tezini dillendirir. Bu teze katılmamak elde değildir. Örneğin bir günde yirmi dört saat var. İnsan, birkaç saat uyur ve çalışır; geri kalan saatlerde neler yaptığı ise onu tanımlar. Bu arta kalan saatlerde genelde insan ilgi alanları ile kendini besler. Bu ilgi alanlarından öğrendikleri ile insan aslında kendini farklılaştırır ve yeniden yaratır. Zaten bireyi özgün kılan farklı ilgi alanlarından edindiği bilgi ve anlamlandırdığı bu bilginin diğer alanlarla olan ilişkisidir. İnsan, birçok alandan elde ettiği bilgiyi ilişkilendirip anlamlandırdığında karşılaştığı problemlere de özgün çözümler üretebilir. Ünlü yönetim gurusu Peter Drucker Yönetim adlı kitabında her 2-3 yılda bir yeni bir alana yöneldiğini ve bu alanı lisans düzeyinde öğrenmeye çalıştığını; bu ilgi alanlarının da yönetim bilimine bütünsel bir bakış getirmesini sağladığını belirtir.